Falra mászik a motoros kaszkadőr Rio de Janeiroban

Több ezer motoros videót láthatunk az interneten, de ez annál több. Hihetetlen teljesítményt nyújtott Julien Dupont, a francia motoros kaszkadőr Rio de Janeiro utcáin, sikátorain, lépcsőin, autóin, de még a falra is felhajtott.

Vettel behúzta Bahreini Nagydíjat

A Bahreini Nagydíjon Vettel indult az élről, nyomában Hamiltonnal és Webberrel. A futam nagy részén Raikkönen kóstolgatta a németet, de nem tudta utolérni.

Vettel vezet Bahreinben

A véres tüntetésekkel tarkított Bahreini Nagydíjon Vettel indult az élről, nyomában Hamiltonnal és Webberrel. A rajtrács nagy meglepetése, hogy a Toro Rosso fiatal pilótája, Daniel Ricciardo a hatodik helyről vágott neki.

Vettel újra a csúcson

Sebastian Vettel, a Red Bull kétszeres világbajnoka idei első pole pozícióját szerezte meg a Bahreini Nagydíjon a sivatagi kánikulában.

Nem marad el a Forma-1-es Bahreini Nagydíj

Noha Manama környékén tovább tartanak a zavargások, Salman bin Hamad bin Isa Al Khalifa koronaherceg pénteken megerősítette: semmiképp nem marad el a hétvégi Forma-1-es Bahreini Nagydíj.

Prototípust tesztel Sebastien Loeb

Le Mans-i tesztelésre készül Sebastien Loeb: a Citroen versenyzője június 3-án próbálja ki azt az LMP2-es Oreca-Nissant, amelyet saját csapat birtokol.

Pontokat szerzett a magyar BMW-s Afrikában

A Túraautó Világbajnokság harmadik fordulójának első versenyén Michelisz Norbert a 13. helyről indulva a 9. pontszerző helyen ért célba Marokkóban. A magyar versenyző kihasználta a versenytársak hibáit és a start után több pozíciót is javított.

A 13. helyről indul Michelisz Marokkóban

A túraautó-világbajnokság (WTCC) eddigi legnehezebb időmérő edzésén van túl Michelisz Norbert. A szűk városi pályán a Zengő Motorsport versenyzője többszöri nekifutással sem tudott bejutni a Q2-be, ideje a 13. helyre volt elég. A szabályok értelmében a magyar fiúnak mindkét vasárnapi futamot ebből a pozícióból kell megkezdenie.

A Kínai Nagydíj eredménye

Nico Rosberg, a Mercedes versenyzője pályafutása első pole pozícióját első győzelmére váltotta a Kínai Nagydíjon.

Élete első győzelmét aratta Nico Rosberg

1955 óta nem állt a Mercedes csapat versenyzője a dobogó tetején, német Nico Rosberg pedig még soha. A Mercedes pilótája rajt-cél győzelmet aratott, nem volt igazán veszélyben a győzelme.