13 kört bírt Schumacher Mercedese

A Kínai Nagydíjon a második helyről induló Michael Schumacher szépen tartotta helyét, de a kerékcserét követően a 13. körben elment a hajtása és feladta a versenyt.

A világ legnehezebb versenyén indul a Nissan GT-R

A Nissan egy sorozatgyártású GT-R-rel (Club Track Edition) indul versenybe május 17-e és 20-a között a Nürburgringen. A japán gyár felméri az autó megbízhatóságát a lehető legkeményebb környezetben (24 órás verseny), a világ legnehezebb pályáján (Nordschleife) és erős versenytársakkal száll szembe, európai sportautó gyártók gyári versenygépeivel. Minden adatot és információt, melyet ezen keresztül nyernek, felhasználnak a fejlesztésben, hogy tovább javítsák a GT-R jövőbeli modelljeit.

Kizárták a győztes Hirvonent

Szabálytalan alkatrészek miatt a finn Mikko Hirvonent megfosztották a Portugál-ralin elért első helyétől, és az eredetileg másodikként záró norvég Mads Ostberg lett a győztes.

Michelisz remekelt Valenciában

A Túraautó Világbajnokság (WTCC) valenciai időmérőjén Michelisz Norbert a hatodik helyen végzett, így vasárnap mindkét versenyen a harmadik sorból rajtolhat.

1
Busz helyett Ferrarival utazott Alonso

A Maláj Nagydíjon győzedelmeskedő Fernando Alonso egy Ferrari FF-ben ünnepelte győzelmét Maranellóban. Állítólag jutalomból kapta a négyüléses, összkerékhajtású szupersportkocsit.

300 lóerős, mégis biztonságos

A Ford versenyautói mindig is híresek voltak legendás strapabírásukról, elég ha csak az utóbbi évek két látványos borulására, Jari-Matti Latvala 2009-es portugáliai bukására, vagy a magyar Turán Frici 2010-es spanyolországi balesetére gondolunk: a Ford Focus WRC elképesztően erős szerkezete mindkettőjük számára életmentőnek bizonyult.

Szexbomba az autósportban

A 44 éves Pamela Anderson saját versenyistállót alapított Downforce1 néven. Idén a GT futamokon, jövőre már a NASCAR-ban indulnak.

A Maláj Nagydíj végeredménye

Azt Fernando Alonso, a kaotikus Maláj Nagydíj győztese is elismerte a verseny után, hogy ha nincs vele a szerencse, a fiatal Sergio Perez bizony megelőzi a futam végén. De nem így történt, és a már-már eltemetett Ferrarinak újra eljátszották az olasz himnuszt Sepangban.

Alonso nyerte a káoszt, Perez a hős

Kaotikus, esőtől megszakított versenyen nagy meglepetésre a spanyol Fernando Alonso győzött, a második helyre a Sauber mexikói versenyzője, Sergio Perez ért be, harmadik az élről induló Lewis Hamilton lett.

Félbeszakadt a Forma-1-es futam - folyamatosan frissítve

A Maláj Nagydíj a teljes bizonytalanságban zajlik, miután a nyolcadik körben a rossz időjárás miatt leintették a futamot. Sok baleset nem történt, de a pályán annyi a víz, hogy alkalmatlan a versenyzésre. A verseny kisebb szünet után folytatódott, az utolsó körökben Alonso az élen, de újabb eső közeleg.

Kamionbaleset az M1-esen - fotók

Baleset helyszíne az M1-es autópályán, Győr közelében, ahol öt kamion ütközött össze 2014. szeptember 29-én. A balesetben egy ember megsérült.