Pontokat szerzett a magyar BMW-s Afrikában

A Túraautó Világbajnokság harmadik fordulójának első versenyén Michelisz Norbert a 13. helyről indulva a 9. pontszerző helyen ért célba Marokkóban. A magyar versenyző kihasználta a versenytársak hibáit és a start után több pozíciót is javított.

A 13. helyről indul Michelisz Marokkóban

A túraautó-világbajnokság (WTCC) eddigi legnehezebb időmérő edzésén van túl Michelisz Norbert. A szűk városi pályán a Zengő Motorsport versenyzője többszöri nekifutással sem tudott bejutni a Q2-be, ideje a 13. helyre volt elég. A szabályok értelmében a magyar fiúnak mindkét vasárnapi futamot ebből a pozícióból kell megkezdenie.

A Kínai Nagydíj eredménye

Nico Rosberg, a Mercedes versenyzője pályafutása első pole pozícióját első győzelmére váltotta a Kínai Nagydíjon.

Élete első győzelmét aratta Nico Rosberg

1955 óta nem állt a Mercedes csapat versenyzője a dobogó tetején, német Nico Rosberg pedig még soha. A Mercedes pilótája rajt-cél győzelmet aratott, nem volt igazán veszélyben a győzelme.

Raikkönen elveszítette a dobogót

A Lotus finn pilótája a Kínai Nagydíjon a 49. körig tartotta dobogós helyezését, de Vettel addig támadta, amíg rossz ívre tévedt, gumiszemcséket szedett fel és lelassult.

13 kört bírt Schumacher Mercedese

A Kínai Nagydíjon a második helyről induló Michael Schumacher szépen tartotta helyét, de a kerékcserét követően a 13. körben elment a hajtása és feladta a versenyt.

A világ legnehezebb versenyén indul a Nissan GT-R

A Nissan egy sorozatgyártású GT-R-rel (Club Track Edition) indul versenybe május 17-e és 20-a között a Nürburgringen. A japán gyár felméri az autó megbízhatóságát a lehető legkeményebb környezetben (24 órás verseny), a világ legnehezebb pályáján (Nordschleife) és erős versenytársakkal száll szembe, európai sportautó gyártók gyári versenygépeivel. Minden adatot és információt, melyet ezen keresztül nyernek, felhasználnak a fejlesztésben, hogy tovább javítsák a GT-R jövőbeli modelljeit.

Kizárták a győztes Hirvonent

Szabálytalan alkatrészek miatt a finn Mikko Hirvonent megfosztották a Portugál-ralin elért első helyétől, és az eredetileg másodikként záró norvég Mads Ostberg lett a győztes.

Michelisz remekelt Valenciában

A Túraautó Világbajnokság (WTCC) valenciai időmérőjén Michelisz Norbert a hatodik helyen végzett, így vasárnap mindkét versenyen a harmadik sorból rajtolhat.

1
Busz helyett Ferrarival utazott Alonso

A Maláj Nagydíjon győzedelmeskedő Fernando Alonso egy Ferrari FF-ben ünnepelte győzelmét Maranellóban. Állítólag jutalomból kapta a négyüléses, összkerékhajtású szupersportkocsit.

Kiszakadt a Fiat motorja - fotó

Összeroncsolódott személyautó műszaki mentésén dolgozik egy tűzoltó a 7-es főút Nagykanizsa és Nagyrécse közötti szakaszán 2014. október 24-én. Az autó szalagkorlátnak ütközött, a járműben öt ember utazott, közülük négyen megsérültek.

Kigyulladt egy busz az M7-esen - fotó

Baleset helyszíne az M7-es autópályán 2014. október 24-én, ahol kigyulladt egy autóbusz Siófok és Zamárdi között a Nagykanizsa felé vezető oldalon.